Turkish English French German Italian

Kurumsal web tasarım paketleri

HAKKIMIZDA

Şirketimiz İstanbul Ticaret Odasının bir üyesi olup 2003 yılında İstanbul'da şirketlerin yazılım ve internet sitesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete başlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu müşteri portföyünü geliştiren BEMSiS Bilişim Hizmetleri Ltd. kurulduğu günden bu yana bir çok kurumsal internet sitesini hayata geçirmiştir. Kullanıcılarına fiyat/performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini ana ilke olarak kabul eden şirketimiz, Internet teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırmıştır.Bu nedenle müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı hazır web çözümleri ile, web tasarım piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir. Müşterilerine daha ucuz, hızlı ve erişilebilir çözümler sunarak hizmet kalitesini artırmak için hazır web paketleri satışına geçiş kararı alınmış, bu anlamda kurulan proje grubu çalışmalarını tamamlamış, müşteri odaklı, güvenli ve hızlı bir içerik yönetim sistemi oluşturulmuştur.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin internet ortamında geçiş süreçlerinde rekabet güçlerini artıracak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir bilişim firması olmak.

VİZYONUMUZ

Türkiyenin web tasarım sektöründe, global bir marka olmak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Standart fiyat anlayışı Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart paket çözümleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet etmekteyiz.